Rodina happy mother with baby and papers working at home

Autor: KJ

0

Velká úleva pro pracující matky

Pracující matky dobře vědí, zač je toho loket. Zvládat a bez problémů kombinovat zaměstnání, děti a rodinu je stručně řečeno náročné. Plnit svou práci na 100%, stíhat termíny kroužků, škol a školek, do toho být domácí hospodyňkou a skvělou manželkou, zvládne bez pomoci jen málokterá.

Někde fungují babičky, jinde jsou po ruce kamarádky. Záleží na každé mamince, koho si k sobě vybere, komu důvěřuje a komu svěří dítě do péče. Ani v případě, kdy není po ruce nikdo, není třeba klesat na mysli. Efektivně pomoci umí paní na hlídání dětí. Jedná se o profesionální chůvy, které mají s péčí o děti velké zkušenosti a dokáží pomoci flexibilně kdekoliv je potřeba. To znamená, uvnitř vašeho domova, ale stejně tak zvládnou vyzvednout vaše dítě ze školy, doprovodit ho do kroužků nebo dovézt k lékaři.

Co od chůvy čekat?

Chůvy si připravují program odpovídající vašim požadavkům, představám a potřebám. Dbají na tělesný i duševní rozvoj dítěte. Chůva vnáší do světa dítěte nové impulzy a je milou pomocnicí rodiny, která je k dispozici, když ji rodina potřebuje.

portrait of a woman with child

Hlídání dětí v Praze je velmi žádanou službou. Jde totiž sjednat jednorázově, namátkově, ale i dlouhodobě. Základem práce profesionální hlídací agentury je individuální přístup. Každá rodina je jiná, má své specifické požadavky a každé dítě je osobnost, což je dobré plně respektovat. Důležité je vybrat chůvu, která bude vyhovovat charakterovým vlastnostem dítěte a představám rodičů.

Hlídání na zkoušku

Jeden den hlídání je možné vyzkoušet zcela zdarma. Možnost poznat člověka, kterému rodič svěří své dítě, vybuduje potřebnou důvěru na všech stranách a otestuje v praxi, zda bude zvolená chůva vyhovovat. Chůva je schopná a ochotná přijet i mimo území Prahy. Podmínkou ale je, aby do místa, kde bude hlídání dítěte probíhat, jezdilo MHD, nejlépe i metro. Agenturní chůvy na hlídání dětí mohou dojíždět i autem, v tom případě se však zvýší podstatně cena hlídání dítěte, jelikož je chůvě potřeba proplácet pohonné hmoty.
Komentáře jsou uzavřeny:

Nahoru ↑