Život a vztahy n

Autor: redakce

0

Vibrátory pro ženy aneb oživte svůj sexuální život

Některé ženy si stěžují na stereotypní chování svých partnerů ve vztahu, natož pak při plnění manželských povinností. Inu, čas od času to chce nevyhnutelnou změnu, kterou se velká spousta lidí bojí udělat. Nejedná se však o nic neobvyklého, protože i v tom nejlépe fungujícím partnerství se po čase objeví touha experimentovat a zkoušet nové věci.

Proč si pořídit vibrátor?

Pořízením vibrátoru pro ženy tedy můžete svůj sexuální život velmi vylepšit. Nejen, že už nebudete závislá na partnerovi, ale budete se moci uspokojovat podle vlastních pravidel a vlastním tempem. Moderní vibrátory jsou velmi propracované hračky vytvořené k jedinému účelu a tím je maximální uspokojení jeho majitelky. Dosažení nezapomenutelných orgasmů se nyní stane hračkou, protože máte na výběr z široké palety všemožných tvarů a velikostí.

Partner se nemusí ničeho bát

Problém by však mohl nastat u vašeho partnera, u kterého by se mohly objevovat deprese z neschopnosti uspokojit partnerku. Tomu je nutno vysvětlit, že ho rozhodně nemáte v úmyslu podvádět, pouze chcete vylepšit kvalitu svého uspokojení ku prospěchu oběma partnerům. Pokud si totiž žena vezme vibrátor, s klidem ji můžete pustit i na dovolenou s kamarádkami. Bude-li mít v kabelce umělého pomocníka, nebude mít potřebu balit pány na baru. Do kabelky se nejvíce hodí vibrační vajíčka, jelikož jsou skladná, ale práce odvedou pořád dost.

Jaký si pořídit?

Moderní vibrátory jsou vyráběny z nejrůznějších materiálů, ke kterým se řadí například sklo, silikon, gel anebo specializovaná umělá guma připomínající lidskou kůži. Disponují taktéž technologií přizpůsobenou maximálnímu uspokojení každé ženy. Některé vibrátory jsou tvořeny ze speciálních kuliček, které rotují a dokážou tím pádem stimulovat jak klitoris, tak i bod G. Tímto způsobem dosáhnete ohromujícího vyvrcholení, na které hodně dlouho nezapomenete. A nejenom vaše erotogenní zóny vám poděkují. Masážní vibrátor vám může pomoci díky tvaru jeho masážní hlavice například i od ztuhlé šíje.

Jestliže váš sexuální život pomalu skomírá, pořiďte si kvalitní vibrátor. Jeho koupě rozhodně nebudete litovat.

 
Komentáře jsou uzavřeny:

Nahoru ↑