Víme, proč je Malešický háj na Praze 10 bydlením snů

Představte si, že byste bydleli v hlavním městě České republiky, v bytě, který by disponoval předzahrádkou, balkonem nebo terasou, a vy byste tak měli dostatek místa na pěstování muškátů i na posezení s oblíbeným koktejlem v ruce, a přitom byste měli výhled do svěží zeleně a nerušil by vás hluk dopravy ani by se ve vzduchu nevznášel smog. Že je taková představa o bydlení v Praze nereálná?

Moderní bydlení ve velkoměstě

V pražských Malešicích vznikají nové byty, které splní touhy a sny i těch nejnáročnějších klientů. Ve více jak 100 bytech najdou vysněné bydlení jak jednotlivci, tak i páry a rodiny s dětmi. Byty na Praze 10 totiž budou disponovat jak garsonkami s obytnou plochou 31 m², tak i střešními penthousy o rozloze 139 m² s nádherným výhledem do okolní krajiny.

zenavakci.cz_malesickyhaj_cz_01

Starosti s parkováním? Už nikdy víc!

Jezdíte po Praze autem a máte problémy s parkováním? Pokud byste se v roce 2023, až budou bytové domy v Malešickém háji volné k nastěhování, přestěhovali do jednoho z pěti nově postavených bytových domů, měli byste automaticky k bytu i své vlastní parkovací místo. Díky tomu byste mohli pohodlně zaparkovat v místě svého bydliště a neobjíždět bloky a kroužit kolem a hledat volné parkovací místo. Bydlení v pražských Malešicích je zkrátka pohodlné po všech stránkách.

Hlavní cíl projektu

Již při črtání skic na papír bylo jasné, že projekt Malešický háj bude v souladu s okolní přírodou a svým obyvatelům bude poskytovat dostatek soukromí. Začlenění do okolního terénu a použití moderních materiálů dělá z bydlení na Praze 10 hotové bydlení snů. Nedaleko se navíc nachází Malešický les, který vybízí k procházkám i joggingu.

zenavakci.cz_malesickyhaj_cz_02

Vaše představy o moderním bydlení v oáze klidu a míru, ale zároveň nedaleko centra Prahy, se mohou přeměnit ve skutečnost. Nově vznikající bytový projekt v pražských Malešicích je toho důkazem.
Komentáře jsou uzavřeny:

Nahoru ↑