Bydlení a rekonstrukce sofa-184551_640

Autor: redakce

0

Víte, že máte v sedačce roztoče? Zbavte se jich profesionálním vyčištěním

Mastnota, skvrny od čokolády nebo vína. Myslíte si, že to je to nejhorší, co může ušpinit vaši sedačku? Že to je ta nečistota, kterou nelze vyčistit? Vězte, že existuje i něco horšího. Hluboko v jednotlivých vláknech sedaček se hromadí velké množství roztočů a plísní. Na první pohled jsou neviditelné, následky jejich přítomnosti však nemusí být vůbec příjemné. Mohou snižovat imunitu, způsobovat alergie a v nejhorších případech až astma. Protože se živí odpadlými částečkami kůže, dokáži v útrobách sedačky přežít velmi dlouho. A obyčejné vysávání na ně neplatí.

Když obyčejný vysavač už nestačí

Co tedy s nimi? Použít vysavač na ně nestačí, stejně jako jakékoliv jiné domácí pokusy. Je potřeba vaši sedačku profesionálně vyčistit. Čištění sedaček v Liberci, které vás kromě nečistot zbaví i molů, roztočů a plísní, probíhá unikátní čisticí metodou karbonizace s hypoalergenním účinkem.

Taková metoda je daleko efektivnější než běžné domácí vysávání, i to na vodní bázi. Jejím cílem je nečistit sedačku pouze na povrchu, ale proniknout i do její hloubky. Jednotlivá vlákna materiálu, z něhož je čalounění vaší sedačky vyrobené, tak po čištění zůstanou bez roztočů, plísní a veškeré další špíny, kterou obsahují.

Efektivní, ale i velmi šetrné čištění sedačky i koberce

Při čištění se používá minimum vody, do styku nepřijde sedačka ani s žádnými rozpouštědly. Celý proces je k sedačce velmi šetrný, její vlákna a povrch zůstanou neporušené, vzhled stejný.

Účinnost tohoto čištění dokumentujme na pár číslech. Žádné alergeny při nejdůkladnějším čištění do sedačky znovu nevniknou až 6 měsíců. Čištění odstraní až 98 % veškeré špíny, prachu, roztočů a plísní. Takže i skvrny, s nimiž už jste se naučili žít, zmizí. Čištění prodlouží životnost sedačky až o 5 let.

Podobný problém jako sedačky mají i koberce. Ani z nich nedostanete jakýmkoliv vysáváním veškerou špínu. Čištění koberců v Liberci vás roztočů, plísní a tzv. zažrané špíny zbaví právě i z koberců.

 
Komentáře jsou uzavřeny:

Nahoru ↑