Bydlení a rekonstrukce vys

Autor: redakce

0

Vysavače, které vám budou dělat radost

Řada lidí se vysávání raději obloukem vyhne. Odrazuje je představa namáhavé práce, hluku, prachu a tahání šňůry. Pokud si ale vezmete k ruce šikovné pomocníky, stane se luxování rázem hračkou. Výsledkem bude dokonalý úklid bez větší námahy. S jakými vysavači vám půjde úklid pěkně od ruky?

Nejlepší poměr ceny a výkonu

Řeč je o sáčkových vysavačích, které patří mezi osvědčenou, léty prověřenou klasiku. Jejich hlavní výhodou je možnost použití jak na tvrdých podlahách, tak na huňatých kobercích. Sáčkové vysavače jsou energeticky úsporné, snadno ovladatelné a mají jednoduchou údržbu. Naplněné sáčky do vysavače jednoduše vyhodíte do odpadkového koše.

Flexibilita a vysoká výdrž

Velmi praktické jsou tyčové akumulátorové vysavače, neboť se s nimi dostanete i do míst, kam běžný vysavač nedosáhne. Za zmínku nesporně stojí jejich výdrž – dokáží vysávat až 45 minut. U tohoto modelu vysavačů oceníte praktickou skládací rukojeť. Vysavač tak nebude zabírat příliš místa.

Hygiena na prvním místě

Nechcete-li se zabývat manipulací se sáčky plnými prachu, vsaďte na cyklonové vysavače. Nečistoty se shromažďují ve sběrné nádobě, kterou po naplnění vysypete. Pokud máte doma alergika, snižte víření prachu na minimum. V tomto případě volte vysavače s vodním filtrem.

Užijte si úklid bez námahy

Oblíbenost robotického vysavače neustále stoupá. Postará se totiž o kompletní úklid podlahy a vy ani nemusíte být u toho. Stačí ho naprogramovat, a až se vrátíte z práce, budete mít dokonale uklizeno. Modely vyšší řady dokáží vyluxovat a rovnou vytřít. Nemusíte mít obavy, že robotickému vysavači nebo vašemu nábytku hrozí poškození. Je vybaven šikovným navigačním systémem, který ho upozorní na potenciální překážku. Díky senzorům se vyhne nábytku a nespadne ze schodů. Po odvedení své práce se automaticky vrátí do dokovací stanice.

 
Komentáře jsou uzavřeny:

Nahoru ↑