Rodina beta-ls

Autor: admin

0

Žena tvoří strážce rodinného krbu

Povinností ženy je už od pradávna udržovat teplo rodinného krbu. Nejde přitom jenom o pohodovou rodinnou atmosféru, kde se všichni členové rodiny cítí plnohodnotní a prospěšní, ale i skutečné teplo, krb, který nikdy nevyhasne. Jeho oheň žena střeží, a proto o rozhoduje o výběru nejvhodnějšího topení.

beta-ls

Tradice se snoubí s moderním přístupem

Moderní žena, není žádná uťápnutá puťka, která sedí někde v koutě a čeká, až jí někdo přikáže, co má dělat. Naopak. Sama se chápe iniciativy, zvládne celou řadu úloh, od ženy po matku, manželku, babičku, tetu, až po kamarádku, schopnou pracovnici, manažerku. Spojuje přitom tradice a zkušenosti své matky, babičky se svými zkušenostmi, poznatky moderní doby. Tradice a zkušenost se prolíná s modernem a to platí i v oblasti výběru topení. Krb jako výborné topidlo, jehož oheň žena živila, tu byl už od pradávna. Moderní doba ale přinesla nová řešení. Sálavé a akumulační krbové vložky snímají z žen břemeno neustále sledovat, jak oheň hoří. Usnadňují moderním ženám práci. Dokážou totiž udržet teplo na stabilní úrovni po dobu mnoha a mnoha hodin. Žena tak nemusí hlídat oheň v krbu a může se věnovat spoustě dalších činností.

Dámy ocení zdravé topení

Právě proto ženy vítají sálavé topení s radostí. Dobře vědí, že u tohoto způsobu vytápění nedochází k žádným výkyvům teplot. Mohou se spolehnout na plnou funkčnost krbu. Pokud ale ještě přece jenom trochu pochybujete, podívejte se na Flamen.cz, kde se přesvědčíte, že jde zdravé vytápění. Důkazy jsou jednoznačné: neohřívá se vzduch, ale předměty v místnosti, nepřepaluje se prach na topidle. Prostor vytápěný sálavým způsobem proto nebývale svědčí alergikům, astmatikům i lidem náchylným k nemocem horních dýchacích cest. Ženy, které mají doma někoho nemocného, chápou, jaké komplikace nemoc přináší a dokážou opravdu zdravé topení ocenit.
Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nahoru ↑