Zdraví odstavnovac-omega-mega-mouth-702-r-cervena-2456

Autor: Hedvika Remová

0

Čerstvé zeleninové a ovocné šťávy snadno a rychle

Během sezóny už ani nevíte, jak naložit s bohatou úrodou ovoce a zeleniny? Přece jenom je škoda všechno čerstvé ovoce zpracovat do zavařenin a zeleninu naložit… Raději si ji zkuste užít v čerstvém stavu! K efektivnímu zpracování čerstvé zeleniny a ovoce se zachováním všech vitamínů je jako stvořený odšťavňovač.

Důraz na zdraví i lahodnou chuť

Dodržovat všechny zásady zdravého stravování je obtížné, vysoký příjem čerstvého ovoce a zeleniny nevyjímaje. Zde se ke slovu dostávají čerstvé zeleninové a ovocné šťávy, s jejichž přípravou pomohou spolehlivé šnekové – vertikální odšťavňovače.

Nutno podotknout, že odšťavňovače se v posledních letech dostaly poněkud do pozadí, přitom se jedná o spolehlivé kuchyňské pomocníky. Byla by škoda vyhýbat se jim obloukem z obavy, že se vám na nový vertikální odšťavňovač bude na kuchyňské lince pouze prášit. Navíc dnešní odšťavňovače toho zvládnou díky širokému příslušenství mnohem více, například výrobu osvěžujících domácích zmrzlin, výživných smoothies a podobně.

Kvalita pod kontrolou

Zdravý životní styl si zkrátka žádá více pozornosti při výběru surovin i hotových výrobků. Mnohdy je však zhola nemožné stravovat se zdravě, když téměř vše obsahuje nezdravé konzervační látky a barviva. I to je jedním z důvodů, proč se čím dál více lidí vrací k tradičním postupům a vyrábí si vlastní mléčné produkty nebo třeba pečivo v domácích podmínkách. Dobrou zprávou je, že díky moderním přístrojům to není nic složitého, ani časově náročného. Inspirujte se například nabídkou internetového obchodu Přístroje pro zdraví a uvidíte, že klasické postupy v kombinaci s vhodným zařízením jsou dobrým předpokladem vyváženého jídelníčku.
Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nahoru ↑