Bydlení a rekonstrukce

Autor: redakce

0

Využijte osvětlení jako praktický i dekorativní doplněk

Vhodně zvolené osvětlení pomáhá se zútulněním domova i během temných večerů. Kromě toho může krásný lustr, stropní či nástěnné svítidlo posloužit také jako efektní dekorativní prvek. Stačí jen vědět, kde máte osvětlení vybírat pro možnost pořídit si ten správný kousek. V článku se dozvíte, na co se při výběru svítidla zaměřit.

Moderní svítidla s úspornými žárovkami

Při výběru nových svítidel si všímejte, jestli mají závity pro úsporné varianty žárovek. Pro snadnější výměny i udržování pohotovostních zásob náhradních žárovek se také vyplatí zvolit několik kusů osvětlení se stejným závitem. Naštěstí existuje skutečně pestrý výběr, takže ani omezení z pohledu typu žárovky nepředstavuje problém. Při nákupu si všímejte i toho, jestli budou žárovky již přímo v balení, ať je případně přiobjednáte zvlášť.

Osvětlení do interiéru

Možná se to nezdá, ale do interiéru je potřeba poměrně velké množství svítidel. Naprostým základem je osvětlení na strop v podobě lustrů. K tomu se dále hodí svítidla a osvětlení stojící samostatně, jako jsou stolní nebo stojací lampy. Speciální nároky jsou kladeny hlavně na osvětlení do koupelny. Sem vybírejte z kategorií k tomu určených, ať máte jistotu, že zvolené svítidlo bude splňovat povinné bezpečnostní normy.

PN-2474-21

Kombinujte jednotlivé druhy svítidel pro vytvoření útulného domova

Vkusným kombinováním jednotlivých druhů svítidel dokážete zútulnit bydlení. Při pohledu na pestrou nabídku jistě perfektně pochopíte, že skutečně nejde jenom o praktické vybavení pro zdroj světla, ale krásná svítidla fungují také jako designový doplněk během dne. Velkou výhodou je možnost nákupu osvětlení přes internet, kde si můžete prohlédnout skutečně velké množství nejrůznějších variant a modelů. Kromě designu si všímejte i technických parametrů a úspěch je zaručen.
Komentáře jsou uzavřeny:

Nahoru ↑