Krása & Móda

Autor: redakce

0

Profesionální a amatérský potisk jsou nebe a dudy

Touha se nějak odlišit od normálu se snaží mnoho nejen mladých lidí, ale jak toho dosáhnout? Možností je relativně dost, nicméně když se chce člověk cítit normálně a kdovíjak nevyčnívat, avšak zároveň nebýt zaměnitelný, není to jednoduché.

Do jisté míry se toho dá docílit potiskem textilu. Tradiční zaměnitelnou konfekci lze dnes snadno obohatit o nějaký svébytný grafický prvek, čehož využívá stále více lidí.

Domácí práce? Raději ne

Bavlněná trička s potiskem se dají běžně koupit, nicméně kdo má zájem, může si něco takového vytvořit i u sebe doma. Kupodivu k tomu není potřeba nic extra. Bohatě postačí mít alespoň trochu zdatný počítač a tiskárnu. K tomu je navíc nutné sehnat nažehlovací papír do tiskárny, což je ovšem docela brnkačka.

Na počítači pak stačí vytvořit ve vhodném programu návrh, ten vytisknout na výše zmíněný papír a nažehlit výtvor na triko, případně jiný druh textilu. Všeho všude se může jednat pouze o několika málo minut jednoduché práce.

Výsledek ovšem nebude stejný jako z obchodu. Nažehlování totiž nepatří mezi nejkvalitnější druhy potisku a dříve či později z oblečení zmizí. Často se navíc může stát, že se pokus nepovede, a takto amatérsky potištěné oblečení je pak možné nosit už jen doma.

Přitom v e-shopech typu Moje triko dokáží udělat násobně lepší práci za poměrně rozumné peníze. Do amatérský pokusů se tak nemusí nikdo hnát.sumo suit

Ve je intuitivní

Vše je rychlé a jednoduché. Zákazník si zvolí vhodný textil a vybere si již vytvořený grafický návrh, případně si udělá vlastní. Nejedná se o žádný velký problém, a to ani pro naprosté laiky. Editor je velice intuitivní a pracovat se v něm naučí během pár minut skutečně každý.

Zásadní je, že konečný výsledek bude vždy radikálně lepší než cokoliv, co se dá vyrobit doma. Moderní technologie jsou oproti nažehlovacímu papíru na mnohem vyšší úrovni.
Komentáře jsou uzavřeny:

Nahoru ↑