Zdraví

Autor: redakce

0

Jak si poradit s jarní únavou? Přidejte správné doplňky stravy

Jarní únava není nic divného. Vlastně jde o v zásadě normální stav, kdy je lidský organismus vyčerpaný po dlouhém období s krátkými dny a zároveň vyčerpávajícími nízkými teplotami, kdy je navíc vyšší riziko nachlazení a nejrůznějších nemocí. Jaké doplňky stravy zařadit a kde seženete varianty vhodné i pro vegany? To se dozvíte v tomto článku.

Doplňte hořčík

Právě zimní období a časné jarní měsíce jsou kritické z pohledu správné výživy. Bohužel kvůli chybějícím čerstvým sezónním potravinám bývá složitější získat dostatečné množství minerálů a vitamínů. Naštěstí však nejde o neřešitelný problém, protože existují doplňky stravy. Příkladem jsou například tablety hořčík + B6, u kterých je užívání vhodné hlavně v období se zvýšeným fyzickým a psychickým stresem. Pravidelný příjem hořčíku také podporuje správně fungující energetický metabolismus.

Vitamín B12

Dalším doplňkem stravy, který se může hodit především vegetariánům a veganům, je vitamín B12. Mezi jeho hlavní funkce patří podpora normální činnosti organismu, snížení únavy a vyčerpání a podpora nervového systému za účelem udržení psychické pohody. Všechny tyto vlastnosti jsou během náročných zimních měsíců skutečně potřeba. Výhodné balení vitamínu B12 koupíte na Gigalekarna.cz, kde si rovnou můžete přidat i další doplňky stravy například pro silný imunitní systém, zdravé vlasy a podobně.

Na internetové lékárně najdete doplňky stravy s veganským složením

Na specializované internetové lékárně najdete pestrý výběr doplňků stravy s propracovaným složením vhodným pro všechny včetně lidí, kteří se stravují vegansky. Sehnat kvalitní suplementaci pro zahnání zimní únavy a podpoření činnosti organismu tak již rozhodně nebude žádný problém. Jistě potěší i výhodné ceny všech nabízených přípravků.

38438-37946-37529-37153-36060-naturvita-banner-biosil (2)
Komentáře jsou uzavřeny:

Nahoru ↑