Život a vztahy By: Luke Lehrfeld

Autor: Hedvika Remová

0

Jak ulovit muže, kterého denně vídáte? Na jaře je to tak snadné… nechte se inspirovat.

S odložením kabátků a postupným odkládáním dalších vrstev oblečení je čím dál lehčí nalákat, okouzlit a ulovit muže, který se nám líbí. Je to sice tvor zvláštní, ale když mu porozumíme, bude hračka mít ho jen pro sebe.

Dokonalé a sedící oblečení

Muži se všeobecně rádi kochají krásou ženy. Pokud se s tím, o kterého máte zájem potkáváte téměř denně při cestě do práce, školy, nebo máte zkrátka krátký okamžik na to, abyste ho oslnila, budete si muset pořídit oblečení, které vám sekne, bude líbivé a vkusné. Může to být jak kalhotový kostým, tak minisukně se sáčkem, nebo šaty ke kotníkům. Důležité je, abyste ukázala své přednosti, a skryla nedostatky. Muži nikdy nepohrnou hezkým výstřihem, ale nepřežeňte to! Nechcete přeci, aby si o vás myslel něco, co nechcete…

Žádné vlasy bez péče!

Neméně důležitý je i účes. Můžete mít totiž, co jen chcete na sobě, když nebudete mít upravené vlasy, můžete všechno zkazit. Nechte si poradit dobrým kadeřníkem a dodejte svému vzhledu krásu. Klidně se objednejte i k vizážistce, často dokáže udělat z šedých myšek krásky! A vám jde přece o hodně, tak ať to stojí za to!

Pokud můžete, vezměte si boty na podpatcích

Každá žena vypadá lépe v lodičkách, nebo jiných botách na podpatcích, než v žabkách, nebo teniskách. Vaše nohy s podpatky i zeštíhlí a postava se hezky protáhne. Pokud však podpatky nosit nemůžete, sáhněte po jemných balerínách, nebo elegantních mokasínech, které se prodávají v nejrůznějších provedeních.

Milý úsměv znamená optimistickou ženu

Nechcete vypadat jako bručoun, náladová, nebo nafoukaná nána. Mile se usmějete a nebojte se použít ke správnému šmrncu i rtěnku, která vám sluší. Sladíte-li i vaše nehty, budete “ťip-ťop“!

Konverzace s lehkostí i trémou

Vůbec se nestyďte, dojde-li na mluvení a vám se bude třást hlas. Muž bude mile potěšen, že si nejste tak jistá, stejně jako on. Ač muži vypadají často suverénně, bývají taky stydlíni, stejně jako ženy.

Předem si promyslete, o čem by bylo možné mluvit. Pochvalte mu něco z oblečení (pokud se vám bude něco líbit) a dodejte mu tak sebedůvěru. Na rozloučenou klidně proneste s úsměvem něco ve stylu: “Tak zase zítra.” A až se potkáte, dodržte to. Mějte se k němu a berte ho jako dobrého známého. Postupně se jistě propracujete k pozvání na čaj, ať už z vaší, nebo jeho strany! A dopomůže tomu třeba i to, že je jaro!
Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nahoru ↑