Bydlení a rekonstrukce Kf2t4AOVSB08N4KnxRT1BmapvQJ5ls3oQJ2HzDip0rKOtF3OZWp_Ob2Qx1pJnFNm5KjfclI

Autor: Hedvika Remová

0

Jak v Praze najít levné krátkodobé i dlouhodobé ubytování?

Pokud uvažujete o bydlení v Praze, potom určitě budete řešit poměrně složitý problém. Asi jako většina lidí budete chtít najít ubytování na dobrém místě a současně za slušnou cenu. Nabízí se tři základní možnosti: spolehnout se na nabídky známých (ty ale mohou být dost omezené), obrátit se na realitní kancelář (zde ale čekejte, že budete muset zaplatit dost tučné provize), nebo si pronajmout byt bez realitky. Třetí možnost je oproti předchozím v mnoha ohledech výhodnější. Kde a jak získat levný pronájem?

Jedno místo a hned několik zajímavých možností

I v Praze se ještě naštěstí najdou místa, kde je možné se ubytovat za slušné peníze a přitom v komfortu. Jedním takovým je Rezidence Topolová. V rámci ní je možné získat dlouhodobý pronájem či se ubytovat jen na několik dní. Pro krátkodobé ubytování v Praze jsou k dispozici pokoje typu hostel, penzion, hotel a je možné si dokonce pronajmout vybavený apartmán.

Neplatíte víc, než je nutné

Rezidence Topolová nabízí pronájem bytu bez realitky za cenu, která i vás musí v porovnání s ostatními nabídkami mile potěšit. K dispozici jsou byty o velikosti 1+1 či garsoniéry. Byty jsou vhodné pro mladé páry, jednotlivce, ale třeba i rodinu s jedním dítětem. Podmínkou totiž je, že v jednom bytě mohou bydlet současně maximálně 3 osoby. Byty mají základní vybavení – mají vlastní koupelnu se samostatným WC a nachází se v nich i nová kuchyňská linka. Cena pronájmu se pohybuje od 9 500 do 10 500 Kč měsíčně včetně poplatků! Výhodou je, že nemusíte skládat žádnou vysokou kauci – na začátku se platí pouze kauce ve výši 5 000 Kč. Smlouva se uzavírá na 12 měsíců a je samozřejmě možné ji po dohodě prodloužit. Rezidence Topolová nabízí i prodej bytů za dobrou cenu – pokud chcete byt koupit, měli byste se zajímat o vývoj na hypotečním trhu. Dobře poslouží tato rubrika.

 Proč právě sem?

Rezidence Topolová potěší nejen nízkou cenu. Těšit vás jistě bude i lokalita. Rezidence se nachází na Praze 10 – v ulici Topolová. Je odsud výborné spojení do centra města i kompletní občanská vybavenost a přitom je to kousek na výlety do přírody.
Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nahoru ↑