Život a vztahy lady-justice-2388500_640

Autor: redakce

0

Ještě nemáte svého advokáta?

S dobrým právníkem to je stejné jako s dobrým doktorem a řemeslníkem. Nikdy nevíte, kdy ho budete potřebovat. Proto je dobré mít kontakt na dobrou právní kancelář v záloze. Když jde do tuhého, nebývá totiž na shánění kontaktů většinou čas.

Situací vyžadujících právní asistenci je celá řada. Rozvod si většinou žádá rozvodového právníka, respektive odborníka na rodinné právo. Jste-li nespokojeni s průběhem řešení dopravního přestupku, zřejmě se obrátíte na právníka dopravního. A v žádném případě se bez advokáta neobejdete v případě obvinění z jakéhokoliv trestného činu. Advokáta zkušeného, u něhož je šance, že vás z problémů tzv. „vyseká“.

Obchodní, daňové a pracovní právo

Právní pomoci však spolu s fyzickými osobami využívají i osoby právnické, tedy podnikatelé. Problémy se zákazníky a dodavateli jim pomůže vyřešit specialista na obchodní právo. Oříškem v některých případech ovšem může být i odvádění daní. Ne, obrátíte-li se na specialistu na daňové právo. Ten vám dokonce poradí i jak na daních co nejvíce ušetřit, tedy platit jen nutné minimum. Právo však stojí i na straně zaměstnanců, v tomto případě se jedná o právo pracovní. A chystáte-li se stavět a válčíte třeba se stavebním úřadem, neváhejte požádat o pomoc odborníka na stavební právo.

Renomovaná advokátní kancelář

Všechny zmíněné specialisty sdružuje například advokátní kancelář Praha zaštiťovaná renomovaným právníkem JUDr. Zdeňkem Kryštofem Koschinem. Toho s advokacií nespojuje jen práce, ale i dlouhá rodinná tradice. Jeho praděd Josef rytíř Koschin z Freudenhofu byl c. k. presidentem Obchodního soudu v Praze. A jeho potomci ho následovali. Vedeni vidinou spravedlivé společnosti, v níž soudy a spravedlnost stojí na straně těch, kteří na to mají právo.

Zkušení právníci napříč specializacemi

A to je i snahou advokátní kanceláře JUDr. Koschina, která zaměstnává renomované právníky napříč právními specializacemi. Konkrétně JUDr. Koschin se například zabývá jak českým, tak i slovenským právem se specializací na právo ústavní a správní. V kanceláři však najdete i daňové a účetní asistenty a další odborné pracovníky. Tak jich využijte! Více informací hledejte pod odkazem advokát Praha.

 
Komentáře jsou uzavřeny:

Nahoru ↑