Život a vztahy By: Ilya Sedykh

Autor: redakce

0

Jste unavené, máte starosti, nebo jste bez nálady? Zvedněte si ji dobrým filmem

Spousta žen je občas bez nálady, nechce se jim uklízet, vařit, ale ani číst, cvičit, nebo dělat ruční práce… Vede k tomu přemíra práce v zaměstnání, starosti ve vztazích, počasí, obava o zdraví někoho z rodiny… Tyto stavy prožívá občas každý a nemůžeme se donutit k tomu, abychom cokoli dělali a utápíme se v oné náladě „pod psa“. Přitom pomoci z ní může mnoho nenásilných věcí. Popovídání si s kamarádkou po telefonu, spánek, logická hra, ale také jednoduché puštění si filmu, který zaujme, či třeba rozesměje.

Jestli nemáte nápad, co si pustit a nechcete vidět film po několikáté, stačí se podívat na recenze filmů, vyhledat si oblíbené stahované filmy, nebo zjistit, co dávali v kinech před rokem a ze zjištěného si něco vybrat, stáhnout a pustit. Za hodinku bude film ve vašem PC a můžete si užít čas s oblíbenými herci, nebo zajímavým příběhem.

Co stojí za vidění a může vás dostat k jiným myšlenkám

Komedií na chmurné večery a nálady je skvělý film Jak přežít single. Je roku 2016, tedy celkem čerstvý, dá se ale zdarma stáhnout a ženy si jej vážně užívají. Navíc, jestli jste single, dokážete se s hlavními hrdinkami ztotožnit a naprosto se do nich vcítit. Třeba vás motivují ke stejně „ujetým“ akcím, odvázání se a přijdete na to, že být nějaký čas sama není vůbec špatné. Samozřejmě, bude fajn, pokud na život single budete mít do party stejně nezadanou kamarádku.

Dalším filmem, tentokrát ideální pro mladé matky, je jeden s názvem Matky na tahu. Je také z roku 2016 a vypoví příběh ženy, která zjistí, že její muž má dlouhodobou známost přes internet, vlastně jí vůbec nepomáhá a ona se s ním chce rozejít. Budeme svědky toho, jak to zvládá, jak se začne měnit, užívat si život jinak… To, jak film dopadne, se dozvíte, jestliže se na něj podíváte.

Sirotčinec slečny Peregrinové pro podivné děti je velmi povedený mysteriózní příběh o dětech, kdy každé z nich má nějaké netradiční schopnosti. A na starost je bude mít stejně zajímavá slečna Peregrinová. Na tento film se rády podívají i větší děti. Budete-li chtít, přečtěte si knížku, na jejíž námět byl příběh natočen. Nebudete litovat.

Odpoutejte se od reality, starostí všedních dnů. Hezký film vám k tomu může jednoduše a rychle pomoct. Stačí si jej pustit.
Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nahoru ↑