Krása & Móda 38036-dsc-0754

Autor: redakce

0

Kožená peněženka na iPhone je praktická a stylová současně

Jsou dvě věci, které dnes musíme mít neustále u sebe ­– peněženku a mobilní telefon. Eliminujte věci, které můžete zapomenout a dejte si ty nejdůležitější věci do jednoho pouzdra.

Obal na telefon a peněženka v jednom

Kolik máte kabelek? Pravděpodobně dost na to, abyste pořád jako většina žen řešily, že nevíte, ve které kabelce jste své věci zapomněly. Vše se dá nahradit, pokud si nezapomenete doma to nejdůležitější: peníze, či v dnešní době spíše platební kartu, a samozřejmě mobilní telefon. Vyřešte to praktickým pouzdrem na mobilní telefon od firmy Voyage, které nabídne místo pro vše, bez čeho dnes nelze vyrazit z domu.Máte navíc hezký iPhone? Řešením pro vás je pouzdro s peněženkou na iPhone, které vynikne rovněž nepřehlédnutelnou červenou barvou. Ta dá pouzdru fashion styl, ženskost, a současně se postará o lepší viditelnost, což ty zapomětlivé z nás určitě ocení.

kozena-penezenka-na-iphone-xs-xr-xs-max-handy-blue

Ručně vyráběné kožené obaly vždy perfektně sedí

Voyage produkty, mezi které patří i kožená peněženka na iPhone, jsou luxusním outfitem pro několik typů „jablíčkových telefonů“. Typ, pro který pouzdro potřebujete, si snadno vyberete v menu e-shopu značky, která tyto obaly nabízí. Ale i pokud máte jiný typ mobilního telefonu, můžete si nechat toto pouzdro vyrobit na míru. Jde totiž o kvalitně vyráběná česká pouzdra z nadstandardní italské kůže. Výroba se realizuje již do třech dnů, takže na svoji peněženku pro mobilní telefon nebudete ani dlouho čekat. Dílna sídlí na Praze 4 a jakékoliv pouzdro ráda přizpůsobí vašim požadavkům. Včetně barvy kůže. Tu aktuálně nabízí v osmi barvách.

Díky výrobě na míru sedí každé pouzdro zcela perfektně na vašem telefonu. K tomu nešetří dalšími prostory pro uložení několika platebních i věrnostních karet. V peněžence kombinované s obalem na mobilní telefon nechybí ani místo pro papírovou hotovost.

kozena-penezenka-na-iphone-xs-xr-xs-max-hank-brown

Vlastní styl se nosí

Své pouzdro si taktéž máte možnost označit vlastním monogramem, případně textem až do sedmi znaků. Takže se v mnoha případech vejde na obal i celé jméno. Pokud necháte na pouzdro přidat monogram, stane se z něj i skvělý dárek. Ale třeba si jej takto obrandovat budete chtít i pro sebe.

Popisky k obrázkům (3 obrázky):

Kožená peněženka na iPhone v červené italské kůži je hitem. Vybrat si však můžete kůži, semiš i některou z dalších barev. Celkem se dnes nabízí až osm barevných variant.

Pouzdro s peněženkou na iPhone se vyrábí ručně z prémiové italské kůže. Výrobek vzniká v pražské dílně, kde si jej lze i osobně vyzvednout. Nebo využijte e-shop.

Do obalu na míru se vejde mobilní telefon, platební karty i finanční hotovost.

kozena-penezenka-na-iphone-xs-xr-xs-max-seven-coffee

 
Komentáře jsou uzavřeny:

Nahoru ↑