Život a vztahy By: Frank Kovalchek

Autor: Hedvika Remová

0

Můžou být manželka a milenka kamarádky?

Ve filmech čas od času narazíme na situaci, kdy se z milenky a manželky stanou nejlepší kamarádky. Chodí spolu na kávu, volají si, probírají co si koupit na sebe a starosti všedních dnů. Je však možné, aby takovéto přátelství bylo normální nebo běžné? Jak je možné, že si někdy dvě ženy, mající zájem o jednoho muže, můžou rozumět?

Když je v tom láska

Nejpodstatnějším faktorem je, jestli manželka svého muže miluje. Pokud ano, není možné, aby se s milenou začala kamarádit. O svého muže bude soupeřit, stanou se z nich sokyně, nebo alespoň ona bude brát manželovu milenku za nepřítele.

Miluje-li muže i milenka, dostává se muž bohužel do velmi svízelné situace. I ona bude totiž o jeho přízeň bojovat všemi dostupnými prostředky a bude se snažit “urvat“ si ho jen pro sebe. Pro něj to může být často velmi nepříjemné.

Dominantní manželka

Jeli manželka sebevědomá a jak se říká “herdekbaba”, ani tá si s milenkou nepotyká. Požene ji od dveří domu rychle a důsledně. Je fakt, že může milenku ještě odradit, protože může představovat reálnou hrozbu a jistotu problémů.

Děti hrají prim

Další podstatnou věcí je, zdali jsou ve vztahu děti. I když už manželka nebude milovat svého manžela, kvůli dětem může chtít manžela získat zpět, bude brát sokyni za někoho, kdo chce vzít dětem tátu a s ním spojené příjemné chvíle, pocit bezpečí a také finančního zajištění. Ani tady z žen nebudou kamarádky.

Bohatý muž a zlatokopky

Setkají-li se v bytě jednoho muže dvě ženy orientující se na finance a muž je zámožný, je možné, že tady k přátelství dojde. Ani jedna z žen jej nemusí milovat, takové často ženy zaměřené na materiální stránku jsou, jde jim jen o jejich vlastní dobro a tak si můžou rozumět. Dokonce spolu můžou chodit nakupovat, řešit různé problémy, nebo si dělat legraci kvůli drobnostem spojeným s oním mužem.

 

Ve většině případů je příměří naprosto nemožné. Když o sobě manželka a milenka vědí, snaží se ve většině případů chovat korektně, aby alespoň naoko nevypadaly zkroušeně či neslušně. Nefunguje však ani póza laxnosti a nezájmu, ani póza hysterických scén a obviňování milenky z toho, že rozbíjí rodinu.

Čím víc o milence manželka ví, tím větší může být smutek, do kterého upadá. Odborníci doporučují po ničem nepátrat, nic nezjišťovat, nic nečíst. Držet se rčení: Co oči nevidí, to srdce nebolí!

Pozitivum na závěr:

K manželkám se vrací více než 75% nevěrných manželů. Ony pak rozhodují o tom, jak s tím (s ním) naloží.
Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nahoru ↑