Zdraví

Autor: redakce

0

Odpočinek v českých a moravských lázních vás postaví opět na nohy

Ať už potřebujete navštívit lázně z ryze zdravotních důvodů, anebo chcete dostat organismus do kondice, jdete správnou cestou. Právě v lázních se vám dostane maximální péče, spatříte spoustu zajímavých historických i přírodních památek a pohladíte tak tělo i duši.

Karlova Studánka

V malebné obci Karlova Studánka v okrese Bruntál leží nejvýše položené lázně České republiky. Lázně Karlova Studánka jsou obklopeny dechberoucí přírodou Jeseníků a pyšní se výhledem na nejvyšší horu Moravy a českého Slezska – Praděd. Na dosah ruky budete mít nejen léčebné procedury, ale i poznání místní architektury a mnoha výletních míst.

Lázně Karlova Studánka nabízí blahodárné horské klima, minerální prameny i nespočet wellness a léčebných procedur. Lázeňským hostům je k dispozici bazénové centrum a relaxační sekce s masážemi. Vhod přijde pobyt v solné jeskyni i rašelinový zábal.

Lázně Libverda

Kombinace léčivých minerálních pramenů, čerstvého vzduchu a odpočinku přináší růže. Novou energii získáte v lázních Libverda, které najdete v podhůří Jizerských hor. Lázně Libverda se zaměřují na léčení pohybového ústrojí, diabetu, kardiovaskulárních či onkologických onemocnění. Rekreace je však vhodná pro milovníky relaxace a klienty, kteří si váží svého zdraví. Lázně jsou totiž pro wellness a zamilované pobyty jako stvořené. Ve volných chvílích lze zkoumat přírodu Jizerek, hrát tenis i golf, jezdit na kole a užívat si fitness rytmus.

Lipová – Jeseníky jako na dlani

Každoročně míří mnoho lidí do rekreačního místa lázně Lipová. Není divu, lázně se totiž nacházejí na úpatí Hrubého Jeseníku a Rychlebských hor, tudíž nabízejí pohodové pobyty v přírodě na čerstvém vzduchu. V kombinaci s blahodárnými prameny a léčebnými procedurami jsou klienti vitálnější a plni chuti do života. Mimoto lze prozkoumat zdejší šperky přírody a historie, jako jsou naučná stezka Johanna Schrotha, jeskyně na Pomezí či Ramzová.

Nejrozsáhlejší nabídku lázeňských pobytů najdete na Spa.cz. Stačí si jen zvolit svého favorita a užít si relaxační pobyt.

castillo hinchable jb inflables
Komentáře jsou uzavřeny:

Nahoru ↑