Krása & Móda beautiful-2315_640

Autor: redakce

0

Prodloužení řas pro váš dokonalý pohled


Patříte k té skupině žen, jimž příroda, co se týče řas, příliš nenadělila? Máte je krátké, řídké a nekvalitní? Pak právě pro vás je tu služba prodloužení řas, která nahradí nezdravé několikeré nanášení barvy řasenkou.

Co získáte?

V prvé řadě je to podmanivý pohled, který podtrhne vaši elegantní vizáž. Prodloužení řas je metoda, která zkrášlí vaše oči až na několik týdnů. Řasy budete mít dlouhé, husté a pevné. Navíc procedura prodlužování řas je nijak nezatěžuje. Zároveň vám ráno odpadne zmiňované líčení, které se neobejde bez práce s řasenkou.

Pro jakou metodu se rozhodnete?

Prodloužení řas lze provést dvěma způsoby. V obou případech se používá tradiční metoda stylem lepení řasy na řasu. Její princip spočívá v tom, že se na vaši řasu lepí syntetické hedvábí nebo norkový vlas. Jedná se o inovativní zkrášlovací techniku, která vaše řasy nezatíží. Cílem je přirozený vzhled, kterého je dosaženo různou délkou, tloušťkou a zakřivením syntetických řas. Budou vybrány takové, jež nejvíce odpovídají struktuře a vzhledu vašich řas přirozených.

Vsaďte na lehkost kašmíru

Druhým způsobem prodlužování řas je aplikace řas kašmírových, jež jsou v porovnání s předchozí syntetickou řasou až o 50 % lehčí. Proto je ocení zejména ty ženy, které si nechávají prodlužovat řasy opakovaně. Kromě zmiňované lehkosti se ještě vyznačují mimořádnou hebkostí, leskem a odolností. Tyto řasy se rovněž lepí stylem řasy na řasu. Mají speciální zdvojenou špičku, jež podtrhne jejich přirozený vzhled. Kašmírové řasy rovněž dokáží velice dobře držet tvar.

Na co se připravit?

Na prodloužení řas je třeba si vyhradit 90-120 minut. Dle vašich potřeb potom po 2, 3 až 4 týdnech navštívíte salon opakovaně kvůli jejich doplnění. Tyto udržovací procedury jsou tu proto, aby se dokonalý vzhled vašich řas dlouhodobě udržoval.
Komentáře jsou uzavřeny:

Nahoru ↑