Krása & Móda nike-air-max-command_3

Autor: redakce

0

Recept na obměnu botníku: Vnes do podzimu trochu barevné energie

Rozhoupej se a trochu obměň svůj botník. Podzim si o to přímo říká. Určitě nechceš chodit v modelech z loňska. Je na čase zkusit zase něco nového a trochu nekonvenčního. Letošní podzim si o to přímo říká. Naslouchej mu. Byla by škoda, kdybys se svojí postavou působila jako šedá nenápadná myška. Ale outfit, to není jenom oblečení, ale i boty. Nabídneme ti pár tipů.

Letošní trendy jsou barevné

Než ale začneš pátrat po tom, jaké boty pro tebe budou ty nejlepší, měla bys vědět, jaké módní trendy letos vlastně letí. Je jasné, že typické chladné barvy pro podzim a zimu, jako třeba námořnická modř a podobné odstíny, jsou nyní passé. Naopak módní návrháři se snaží přivítat podzim a zimu hýřením pestrých barev. Máš ráda oranžovou? Fialovou, krvavě červenou, žlutou nebo jasně zelenou? Tak budeš jásat, protože přesně tyto barvy jsou in. Když se podíváš na dámské tenisky Nike, jistě tě nadchne kolekce Air Max, která vychází vstříc právě barevným trendům. Oblíbené třeba červená a její odstíny, ale najdeš zde i mnohé další.nike-air-max-command_3

Buď za rebelku

Můžeš si vyzkoušet jaké to je být za rebelku. Usedlý outfit na podzim doslova rozsvítí červená kšiltovka, kterou najdeš na módní doplňky New Era. Samozřejmě v ní nepůjdeš na obchodní jednání, ale na koncert rockové kapely, do hudebního klubu, nebo jakoukoli podobnou akci ve tvém okolí se bude senzačně hodit.

Zbourej zažitá pravidla

Barevná pestrost a rozvernost je pro tuto kolekci opravdu typická. Neboj se jí a vyzkoušej na vlastní kůži. Klidně boř zažitá pravidla. U nás se spousta lidí, nejenom žen bojí vyrazit v něčem nekonvenčním, barevném, trendy. Proto většina lidí stráví podzim a zimu v nevýrazných černých a šedých oděvech, které sice nikoho neurazí, ale také nikoho nenadchnou. Působí ponuře a šedivě. Je na čase proto vnést do všeho trochu energie, šťávy a změnit to. Chceš-li být strůjkyní změny, pomohou ti v tom třeba i dámské boty Adidas, které se hodí na sport i volnočasové aktivity.
Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nahoru ↑