Rodina By: CafeCredit.com

Autor: Hedvika Remová

0

Rychlá půjčka – řešení nenadálých finančních nesnází

Máme za sebou jedno z nejvíce finančně náročných ročních období. Vánoce, oslavy Silvestru i příchodu nového roku citelně každoročně zasáhnou do rodinného rozpočtu většiny rodin u nás i v zahraničí. Není proto divu, že se ocitáme v nepříjemné situaci. Zjišťujeme, že do blížící se výplaty nevyjdeme, běžný účet zeje prázdnotou, nejbližší rodinu nechceme oslovovat, je na tom podobně a poohlížíme se po dostupné a rozumné rychlé půjčce. Peníze poskytne rychle a během pár týdnů ji můžeme mít splacenou.

Výše úvěru i splátky vám na míru

Přednost tohoto typu finančních produktů není jen v rychlosti poskytnutí. Potěší vás jistě, že při žádosti nebudete muset vysvětlovat, na co chcete peníze poskytnout. Ať už žádáte o pouhé 2 000 Kč na potraviny, 5 000 Kč na čtvrtletní jízdenky pro celou rodinu nebo 12 000 Kč, které budete hradit u zubního lékaře za zubní náhradu, která na vás již v ordinaci netrpělivě čeká.

Právě taková je kupříkladu Ferratum – rychlá půjčka. Přinese vám až 20 000 Kč s dobou splatnosti od 7 do 45 dnů. Jste-li nový klient, schválí vám až 9 000 Kč na 30 dnů zcela zdarma. Skvělý způsob, jak si vyzkoušet solidnost a spolehlivost. Úhrada by měla být v jedné splátce, je zde ale i možnost prodloužit si dobu splatnosti až o 60 dní.

Hledáte způsob, jak si půjčit víc?

Farratum nabízí kromě krátkodobé půjčky další dva produkty. Jedním je půjčka s výší úvěru až 35 000 Kč s pravidelnou měsíční splátkou, jejíž výše je flexibilní. Čerpat finance můžete opakovaně, v případě potřeby lze požádat až 2x ročně o platební prázdniny.

Druhým produktem je spotřebitelský úvěr, kdy vám půjčí až 25 000 Kč. Splatíte jej během 2 – 12 měsíců a výše splátek je pevně daná. Žádáte-li o úvěr do 15 000 Kč, není potřeba dokládat výši příjmu. Tento typ úvěru mohou využít ti, kteří již některý z produktů dříve využili.

Netrapte a nestresujte se chvilkovým nedostatkem peněz. Rychlá půjčka vám pomůže a za pár týdnů ji budete mít splacenou.
Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nahoru ↑