Krása & Móda batohy

Autor: redakce

0

Školní batohy STIL mají styl i lékařské certifikáty

V první třídě je výběr aktovky ještě docela hračka. Dítko je ze své školní tašky nadšené, a ještě víc se mu líbí ten dětský motiv na ní. Horší pořízení je se staršími žáky a studenty. Na druhém stupni už je docela problém vybrat batoh, který by schválilo dítě i rodič.

Děti, potažmo studenti si školní batohy vybírají zejména podle vzhledu, kolikrát by si nejraději koupili nějaký sportovní batoh a s tím chodili do školy. Rodiče jim to často vymlouvají, což je samozřejmě správný postup. Sportovní batoh, který nemá zpevněná polstrovaná záda, ergonomické ani reflexní prvky, je pro každodenní nošení do školy nevhodný.

Co mají společného aktovky pro prvňáčky se studentskými batohy?

Školní aktovka pro prvňáčka je pevnější, aby se v ní školákovi nezmačkaly sešity. Také mívá více přihrádek kvůli lepší organizaci a pořádku ve věcích. Batohy pro starší děti už nejsou tolik pevné, nemají ani typický hranatý tvar. Přesto je s aktovkami spojuje překvapivě mnoho.

Ani dítě na druhém stupni ještě nemá zcela vyvinutou kostru, proto je důležité, aby nosilo ergonomický batoh. Jedině tak se mu budou záda vyvíjet správně. Školní batohy pro 2. stupeň by stále měly mít zádové polstrování, nastavitelné popruhy i reflexní prvky. Batohy od českého výrobce STIL tohle všechno mají a jejich kvalita je podpořena spoustou certifikátů i pochval z řad lékařů.

I teenageři budou s batohem STIL spokojení

Školní batohy pro 1. stupeň nabízí motivy zvířátek, květin, vesmíru, sportů, robotů apod. Batohy pro teenagery vypadají dospěleji, mají na sobě nejrůznější ornamenty, písmenka, vzory, mohou být i jednobarevné. Budou se líbit i vybíravému studentovi a rodič může být spokojený zase z hlediska kvality a ergonomie. STIL nabízí rovněž sety školních pomůcek ve stejném designovém provedení. Výrobky této značky pořídíte online, nebo téměř v každém papírnictví.

 
Komentáře jsou uzavřeny:

Nahoru ↑