Bydlení a rekonstrukce hhh

Autor: redakce

0

Skvělým dárkem pro děti mohou být i skluzavky a dětská hřiště

 

Přemýšlíte, čím letos ohromíte své potomky? Jakou hračku jim pořídit, aby je brzy neomrzela a zároveň aby je trochu odtáhla od počítače, tabletu a telefonu? Zkuste jim darovat vlastní hřiště.

Dříve bylo běžné, že se na hřišti scházely děti z celé ulice a společně si tam hrály až do večeře. Dnes abyste se pomalu báli pustit dítě samotné. Proto čím dál více rodičů upřednostňuje dětské hřiště přímo na vlastní zahradě.

Za dětské hřiště budete rádi vy i děti

Nikdo neříká, že musíte budovat obrovské hřiště. Postačí třeba koupě skluzavky a houpačky. Velký zájem je rovněž o dětské domečky. Kromě toho je možné pořizovat postupně části hřiště. Děti tak budou mít na zahradě stále něco nového a hraní si venku je jen tak neomrzí. Vy je budete mít celou dobu pod kontrolou.

Podle čeho hřiště vybírat?

V prvé řadě podle velikosti. Na malou zahradu se nevejde celá velká pirátská loď, ovšem ani nemusí. Třeba takový dětský domeček se dá využít na desítky způsobů.

Dále dbejte na materiály. Hřiště musí být přizpůsobené dětem, což znamená žádné ostré rohy, pořádné ukotvení a vhodné podloží. Pokud možno, zaměřte se spíš na poctivé produkty české výroby, najdete je například v e-shopu Skluzavky.cz. Namontovat vám je mohou odborníci, kutilové to zvládnou sami dle přiloženého návodu.

Jak dát dětské hřiště pod stromeček?

Pod stromeček se vám určitě nevejde, nicméně můžete ho namontovat rovnou na zahradu. Pokud se bojíte, že neodlákáte dětské pohledy, dejte pod stromeček aspoň malou část hřiště (například houpačku), zbytek nechte v garáži. Děti mohou nadšeně pátrat, co jim to vlastně Ježíšek přinesl.

Na závěr ještě nutno dodat, že dětská hřiště nejsou až tolik drahým dárkem. Některé modely se dají sehnat i pod čtyři tisíce korun. Mimochodem, malé hřiště se dá zařídit i v bytě. Například houpačky se dají umístit i do bytu. Prozkoumejte sortiment Skluzavky.cz a uvidíte sami.
Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nahoru ↑