Život a vztahy

Autor: redakce

0

Slevové kupóny na kosmetiku a parfémy: Dopřejte svému tělu relax

Kadeřnictví, kosmetika, pedikúra, wellness. Tohle všechno je v současné chvíli zavřené. Ne že by bez toho nešlo vydržet, ale pokud budou vlasy, nehty či pokožka půl roku bez profesionální péče, které se jim dříve dostávalo pravidelně, bude to na nich znát. Zkuste tedy profesionální péči nahradit aspoň kvalitní kosmetikou.

Ve spojení s kvalitní kosmetikou vás zřejmě napadne, jaké horentní sumy za ni budete muset utrácet. Je to tak, za kvalitu si člověk připlatí. Na druhou stranu, pokud se vám podaří vychytat slevy a využít slevové kupóny, dají se kvalitní produkty pořídit i poměrně levně.

Slevové kupóny má například Notino

Ne všechny internetové obchody nabízí slevové kupóny. K těm, co prodávají kosmetické potřeby a kupóny mají, patří Notino. Najdete zde parfémy, produkty pro péči o vlasy, pleť, tělo, dekorativní kosmetiku, ale i drogerii a vůně do bytu. Jde prostě a jednoduše o takový malý ráj pro každou ženu, a někdy dokonce i pro peněženku.

Aktuálně má Notino slevové kódy například na všechno od známé značky EOS – nakoupíte se slevou 20 %. Na nezlevněné parfémy je akce 15 %. Na Infinum na Tecni.Art byla v průběhu dubna 10% sleva. Co platí právě nyní, se dozvíte například na webu Slevovykupon.net, který veškeré kupóny shromažďuje. U všech přehledně uvádí, kdy končí jejich platnost.

Slevový kupón na kosmetiku Yves Rocher

Na Slevovykupon.net objevíte slevy do celé řady obchodů s kosmetikou, parfémy a také jiným zbožím. Ženskou část populace určitě potěší také slevy do Yves Rocher. Přírodní kosmetiku tady nakoupíte třeba s dopravou zdarma nebo se slevou 300 Kč při nákupu nad 899 korun. Vlastně tedy ušetříte třetinu utracené částky!

Díky slevovým kupónům nemusíte čekat na černý pátek, vánoční slevy nebo podzimní výprodeje. Levně nakoupíte kdykoliv – stačí si najít ten správný slevový kód a pak jej zadat v košíku.

 
Komentáře jsou uzavřeny:

Nahoru ↑