Rodina tur_sultan-dreams_9160

Autor: Hedvika Kachlíková

0

Už víte, na jaké místo se o letošní dovolené podíváte? Což takhle Turecko?

Prázdniny, čas letních dovolených a vytouženého odpočinku se kvapem blíží, proto není na co čekat a rychle vybrat místo i termín, kdy si dopřejeme čas jen pro sebe. Ať už chcete cestovat s celou rodinou, s partnerem nebo skupinou přátel, mohla by se vám líbit dovolená v Turecku. Jde totiž o zemi, v níž si najdou zajímavé a příjemné všechny věkové skupiny, ženy, muži i děti.

Krásný hotelový komplex Sultan of Dreams

Zárukou spokojenosti pro všechny milovníky pláží, moře, slunce, dostupností zajímavostí k prohlídkám i krásného ubytování je nově postavený hotelový komplex Sultan of Dreams. Celý hotel je mistrovským dílem architektů a designérů a z jeho atmosféry budete okouzleni. Nachází se v zahradě, která končí na břehu čistého moře.

Nachází se v oblíbeném, tišším středisku Kizilot nacházejícím se jen 15 km od historického města Side. V něm si můžete nakoupit, posedět si v kavárně či ochutnat místní speciality v restauracích.

Letiště je vzdáleno jen 60 km v Antalyi, nečeká vás tedy žádné dlouhé cestování, než se k hotelu dostanete.

Ubytování zajišťují pokoje o dvou lůžkách s možností 1 či 2 přistýlek, nechybí klimatizace, minibar, telefon, satelitní LCD TV, vlastní koupelna, balkon s posezením. V hotelu najdete restaurace, bary s různým zaměřením, venkovní bazénový komplex s aquaparkem, dětský, relaxční i vnitřní bazén, saunu, turecké lázně, spa a wellness, minimarket, obchůdky, dětské hřiště i dětský klub, knihovnu a další.

Stravovat se budete formou all inclusive.

Vybrané termíny dovolené v tomto hotelovém komplexu můžete koupit se značnou slevou, příjemné je i to, že mají děti do 14 let ubytování i all inclusive zdarma.

Prohlédněte si last minute nabídky od TipTravel.cz sami a přesvědčte se, jak levně se můžete podívat do zemí, které vás lákají nebo na které máte příjemné vzpomínky a chcete je navštívit znovu. Zajisté si vyberete.
Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nahoru ↑