Krása & Móda

Autor: redakce

0

Luxusní vůně bez utrácení? Poradíme vám jak na to!

Dámské parfémy byly vždy nedílnou proměnnou toho, jak se ženy prezentují. Vůně hraje velkou roli ve v budování vašeho osobitého stylu, protože vám nejen pomáhá bojovat proti tělesnému pachu, ale také zvyšuje vaši morálku.

Kvalitní imitace parfémů, například parfémy Esensino, dokáží udělat stejnou nebo téměř podobnou službu jako parfémy originální. Jen neplatíte za drahou značku. Pokud toužíte po luxusní vůni, a nechce se vám utrácet tisíce za značkové parfémy, vyzkoušejte napodobeninu oblíbeného parfému a věřte, že nikdo nic nepozná.

Parfém má především vonět

Je zřejmé, že parfém kupujete kvůli jediné věci, příjemné a osobité vůni. Nezáleží na tom, jaký má flakon či lahvičku. Parfémy byly vždy užívané primárně pro vůně, proto jsou napodobeniny parfémů stále více oblíbené.

Parfém umocňuje vaši náladu

Některé vůně mohou změnit vaše myšlení a „podporovat specifické chování“. Vyberte si parfémy na esensino.cz, které skutečně odrážejí vaši náladu. Parfém vybírejte a noste podle příležitosti, abyste se na ni správně naladili.

Správně vybraný parfém může pomoci posílit sebevědomí

Vůně dokáže s vaší osobností udělat zázraky. Vyberte si vůni, která se hodí k vaší osobnosti a která dokáže zvednout vaši morálku a připravit vás na každou událost ve vašem životě.

Parfém vás učiní přitažlivějšími

Vůně může změnit vnímání okolí na vaši osobnost. Bylo již několikrát prokázáno, že příjemně vonící člověk působí nejen přitažlivěji, ale dokonce mladší.

Parfém může působit jako afrodiziakum

„Ty tak sexy voníš.“ Věta, kterou v intimní chvíli potěší ženy, ale i muže. Dokonce určité vůně působí odlišně přitažlivě.

Květinový základ nebo kořeněné vůně mohou způsobit, že budete vypadat až o 10 kg lehčí. Pokud byste chtěli vypadat o 5 let mladší, nastříkejte na sebe špetku grapefruitových vůní. Pokud chcete posunout svou seznamovací hru na další úroveň, použijte levanduli, abyste si zajistili i další rande.
Komentáře jsou uzavřeny:

Nahoru ↑