Krása & Móda

Autor: redakce

0

Odstartujte sportovní sezónu roku 2021 v nových dresech

V podstatě nezáleží na tom, jestli se věnujete florbalu, vedete fotbalový tým, nebo jste kapitánkou hasičského sportovního oddílu. V každém případě totiž potřebujete pohodlné a kvalitní dresy, v nichž se vám bude perfektně hrát. Spousta lidí si myslí, že florbal a fotbal jsou pouze doménou mužů, přitom existuje i celá řada špičkových ženských týmů. Zviditelněte se. Odstartujte příští sezónu v nových dresech.

Pokud vašemu klubu zbývají ještě volné finance a přemýšlíte, jak je ke konci roku proinvestovat, není nic jednoduššího, než je vložit do podpory týmu. Objednejte moderní dresy s perfektně padnoucím střihem. Obraťte se v tomto segmentu na společnost DDsport.

ddsport_hasici-dresy

Proč koupit dresy u DDsport?

Pod názvem DDsport se skrývá specialista na výrobu dresů, který má v dané oblasti dlouholeté zkušenosti. Hasičské, fotbalové i florbalové dresy vyrábí na tuzemském trhu více než čtvrt století. Každým rokem vyrábí více než 30 tisíc kusů dresů, a to vše na území České republiky. DDsport si zakládá na kvalitě, a proto pro dresy volí vysoce jakostní látky a materiály.

Co se týče designu, na fotbalové dresy (a nejen na ně) vám navrhne vzhled zcela zdarma. Grafiku si zálohuje, a potom můžete jen doobjednávat dresy klidně po jednom kusu pro nové hráčky.

ddsport_fotbal-dresy

Co všechno DDsport nabízí?

Portfolio je opravdu široké. Především cílí na sporty jako florbal a fotbal, ovšem v sortimentu nechybí ani hasičské dresy pro kluby a spolky. Dále si můžete objednat dresy hokejové, na atletiku, běh, házenou, basketbal, volejbal, rugby, americký fotbal, hokejbal, bowling, stolní tenis či badminton.

DDsport vám v případě zájmu vystaví fakturu do roku 2020 pro dotační programy a sponzoring, přičemž dresy vám budou dodány v lednu roku 2021. Tak neváhejte a udělejte svému týmu radost.

ddsport_florbal-dresy

 

 
Komentáře jsou uzavřeny:

Nahoru ↑