Bydlení a rekonstrukce povleceni1

Autor: redakce

0

Pojďte si vytvořit domov, kde vás to bude bavit

Dejte si challenge pro nadcházející měsíc: změňte každý týden jeden pokoj s minimem investic. Věřte, že to jde a dobře se u toho pobavíte.

Týden č. 1: Začněte ložnicí

Když se dobře vyspíme, jako by byl se náš den kouzelně prodloužil. Jsme svěží, v dobré náladě, zvládneme toho během dne mnohem více než jindy. Jak tedy na změny v ložnici, aby se nám v ní dobře spalo? V první řadě si dopřejte estetickou změnu. Největší dosáhnete výběrem nového, hezčího povlečeníOdstraňte z ložnice veškeré rušivé elementy. Třeba i mobilní telefon. Potřebujete jej kvůli budíku? To raději najděte ten svůj starý. Jakákoliv rušivá světýlka dostaňte ven z ložnice. Ať již je to měsíc, který vám proniká špatně zatemněnými okny, či třeba červeně svítící světýlka prodlužovaček. Nezapomeňte též snížit teplotu v ložnici minimálně na 18 °C. Je vám zima? Tak si pořiďte teplejší přikrývky.

Týden č. 2: Vrhněte se na obývací část

Dobrá galanterie dokáže zázraky s vaším obývacím pokojem. Máte šicí stroj? Tak to máte vyhráno. Nakupte si látky, šicí potřeby i různé ozdůbky a můžete měnit snadno záclony, závěsy, prostírání, polštářky, přehozy a další bytové textilie.

Vrhněte se též na změnu dekorací. Pokud se vám nechce polštářky šít, kupte si ty dekorační již hotové. Nebojte se ani různých kusových koberců, obrázků, svícnů a dalších věciček, které se vám líbí a budou pro vás znamenat ten pravý domov.

Týden č. 3: Dětský pokojík čeká

Samozřejmě nezapomeňte ani na děti. V dětském pokojíku je co měnit. Děti ocení hezké nové hračky, ale nejen ty. Potřebují se rovněž dobře vyspat, a k tomu jim pomůže hezké dětské povlečení. Chtějí skotačit a blbnout. Pro tento účel jsou vhodné různé hebké koberce. A nezapomeňte ani na kreativní činnosti dětí. Dejte jim vše, co potřebují pro kreslení, modelování, stříhání či jakoukoliv další tvorbu.

Týden č. 4: Vezměte si na paškál koupelnu

Bez milosti povyhazujte všechnu starou kosmetiku i cokoliv dalšího nepoužíváte. Pak se dejte do generálního úklidu – kachličku za kachličkou. Udělejte rovněž revizi koupelnové textilu. Ujednoťte ručníky či osušky. Potřebujete nové? Kupte si je na Mikaton.czNezapomeňte ani na koupelnové předložky. I ty musí barevně či stylem ladit k ručníkům i k celkovému pojetí koupelny.
Komentáře jsou uzavřeny:

Nahoru ↑