Bydlení a rekonstrukce

Autor: redakce

0

Takový malý, a tak silný

Jsou situace, kdy potřebujete uklidit drobky na stole po snídani, pohromu na sedačce po dětské oslavě nebo rozsypané vločky na podlaze. Přece nebudete vytahovat velký vysavač. Ale vzít do ruky smetáček a lopatku se vám přece jen nechce. Pojďte na to chytře.  

CVH_2_Premium_office_keyboard_app_01_CI20_96 dpi (jpg)

Vsaďte na výkonný ruční vysavač Kärcher CVH 2 Premium (doporučená cena 2390 Kč). Zatočí nejen s drobky na tvrdé podlaze, ale i s nečistotami na koberci nebo čalounění. Dostane se mezi polštáře i sedačky v autě. Všude tam, kde stačí jen rychlý zásah, aby nebylo nutné vytahovat velký vysavač, najde své uplatnění. Je připraven k okamžitému použití, kdy ho jen stačí vzít z dobíjecí stanice.

1198421_hero_01_96 dpi (jpg)

Kompaktní velikost a design nijak nepřekáží a v dobíjecí stanici je i prostor na uložení příslušenství. Výdrž Li-ion baterie dosahuje až 20 minut, během kterých si můžete zvolit vyšší sací výkon nebo prodloužení pracovní doby přístroje. Výdrž baterie detekuje LED světlo – modré pro plně nabito a červeně blikající upozorňující, že zbývají 2 minuty do úplného vybití. Pouze 0,65 kg vážící ruční vysavač je vybaven bezuhlíkovým motorem, 0,15 litrovou omyvatelnou nádobou na nečistoty a dvojitou filtrací.

CVH_2_Premium_crevice_nozzle_car_seat_app_01_CI20_96 dpi (jpg)

Můžete jej mít vždy a všude po ruce. Uklidíte s ním interiér auta, budete jej mít v pohotovosti u stolu a vysajete s ním každý drobeček. Malý pomocník se hodí kdekoliv.

www.karcher.cz, www.svetcisteni.cz

CVH_2_Premium_living_room_shelf_app_01_CI20_96 dpi (jpg)

 

 

 
Komentáře jsou uzavřeny:

Nahoru ↑