Krása & Móda

Autor: admin

0

Sexy při sportu i ve společnosti

Každá žena se chce občas cítit sexy. Nemusí to být jen při návštěvě plesu nebo divadla. Zaujmout můžete i v posilovně nebo při jízdě na kolečkových bruslích. Pokud nevíte, jak dodat vašemu vzhledu ženskost, inspirujte se následujícím článkem.

16268303330_9f8234e7b4_b

V divadle nebo opeře

Obléci se do divadla nebo opery tak, abyste se cítila sexy, je asi nejjednodušší. Stačí si vzít takzvaně „malé černé“ šaty, obout boty s alespoň malým podpatkem, svůj outfit doplnit vhodným večerním líčením a přihodit nějaký šperk. Nezapomeňte také na psaníčko – pytlovou kabelku nechte rozhodně doma.

Pokud nejste fanynkou šatů, vyzkoušejte uplé černé kalhoty, které doplníte zajímavou halenkou. Aby byl váš outfit více sexy, můžete ho doplnit krajkovou podprsenkou, která může lehce pod halenkou prosvítat. Vždy ale pamatujte na to, aby váš outfit nepůsobil příliš lacině.

Outfit do kina

Do kina můžeme zvolit pohodlnější stylové oblečení než do divadla. Neznamená to ale, že nemůže být sexy. Vsaďte na sportovně elegantní outfit. Vyzkoušejte například klasickou košili, kterou doplníte zajímavým svetříkem a pohodlné kalhoty, které jsou do kina ideálním řešením. Svůj celkový vzhled podtrhněte sladěnou obuví s vaší kabelkou. Obojí by mohlo skýtat pár zajímavých designových prvků, jako jsou různá zdobení nebo kombinace materiálů.

pexels-photo-834893

Oblečení do víru velkoměsta i vesnické vinárny

Do potemnělého baru nebo vinárny se hodí obléci tajemně svůdně. Ideální kombinací jsou šaty v podzimních barvách a boty na alespoň malém podpatku. Ani zde nezapomínejte na vhodné líčení a doplňky!

Sportovní ohoz do každého počasí

Ani při procházce parkem se nemusíte cítit jako šedá myška. Volte sportovnější oblečení – volnější kalhoty doplněné o zajímavě řešené sportovní boty. Oblečte si pohodlný top a nikdy nezapomeňte na kabelku „crossbody“, kterou nemusíte nosit v ruce a nikde vám nebude překážet.

Oblečení do fitka – pouze sportovně!

Pokud ráda sportujete, pak několikrát týdně vyrážíte do sportovních center. Sport je ideální cestou za krásou a dobrým pocitem z pohybu. Proto se snažte i v tělocvičně vypadat skvěle. Oblečte si oblíbené legíny, které však nebudou prosvítat. Sportovním trikem pak rozhodně neuděláte žádnou ostudu!

Pro vaše pohodlí při sportu je pak také důležité to, co nosíte pod trikem, tedy sportovní podprsenka. I ta může být velmi sexy. Vyzkoušejte například sportovní podprsenky od Victoria´s Secret a zaujměte pánské osazenstvo vaší posilovny.

Sexy pro svého partnera

Nemusí být zrovna svatý Valentýn nebo výročí vašeho vztahu. Udělejte svému partnerovi radost i v úplně obyčejný den. Pokud si nevěříte na krajkové body s podvazky, bohatě postačí krajková podprsenka ve správném střihu a brazilky, které jsou ještě více sexy než samotná tanga.

V některých případech partner ocení i obyčejné tričko nebo naprosto neutrální pyžamo. Jen vy ho ale znáte nejlépe a víte, čím mu uděláte radost.
Komentáře jsou uzavřeny:

Nahoru ↑