Vilapark Klamovka: sen o bydlení, který se právě plní

Bydlet ve svém a v samém nitru metropole? Sen o vlastním bydlení nikdy neměl reálnější obrysy než nyní, kdy společnost Metrostav Development spustila prodej v rámci rezidenčního projektu Vilapark Klamovka na Praze 5. Jedná se o unikátní architektonický počin nabízející více než 150 bytových jednotek s různými dispozicemi včetně terasy nebo předzahrádky a výhledem na město nebo naopak do zahrady.

Standard, mezonet nebo s předzahrádkou

Tento unikátní rezidenční projekt je rozdělený na dvě části, přičemž soubor bytových domů A je tvořen čtyřmi objekty nabízejících jednotky od 1+kk po penthousy s dispozicemi 5+kk. U bytů 4+kk lze zvolit možnost mezonetu oddělující místnost schodištěm. Všechny byty rezidence Vilapark Klamovka mají předzahrádku v přízemí, terasu v posledním patře, lodžii nebo balkon pro víkendové posezení s šálkem kávy s výhledem na město. V bytových domech B se nacházejí jednotky od 1+kk po 4+kk a domy jsou usazeny uprostřed zahrady, tyto mají k dispozici balkony, předzahrádky nebo terasy a sklepní kóje. Ke všem bytům si lze zakoupit garážové stání v podzemí.

V centru všeho dění

Jaké jsou benefity života na Klamovce? Jednoznačně perfektní dostupnost. Byty na Praze 5 jsou jen na dohled od zastávek městské hromadné dopravy, za pár minut se lze dostat snadno na metro Anděl. Městská část Praha 5 nabízí veškerou infrastrukturu, sociální a občanskou vybavenost. V blízkosti je školka, základní škola, gymnázium i další střední školy. Samozřejmostí jsou zdravotnická zařízení, lékárny nebo obchodní možnosti v pěším dosahu. Obchodní centrum Nový Smíchov je jen několik zastávek tramvají, která staví přímo přede dveřmi bytovek.

zenavakci.cz_vilaparkklamovka_cz_01

Za sportem i kulturou

Bytové domy jsou umístěny na okraj parku Klamovka, který umožňuje sportovní vyžití ve volném čase. Přímo v parku sídlí sportovní oddíl, potěší i dětské hřiště. Nedaleký Strahov pak umožňuje další volnočasové vyžití na atletickém nebo fotbalovém stadionu, případně v místním bazénu. Užijí si však i milovníci kultury, na Praze 5 se tradičně konají koncerty pod širým nebem v Kinského zahradě nebo unikátní představení a přednášky ve Winternitzově vile.
Komentáře jsou uzavřeny:

Nahoru ↑