Život a vztahy

Autor: redakce

0

Dodávku je dnes možné si běžně půjčit

Tahat se s gaučem nebo se skříní kilometry daleko do sběrného dvora či do nového bytu asi není nic, po čem by kdokoliv vyloženě toužil.

Naštěstí existují auta, která nám mohou v tomto ohledu hodně ulevit. Problém je, že pokud není tím autem dodávka, většinou máme smůlu. Do obyčejného osobáku totiž skříň nenacpete ani kdybyste prosili všechny svaté.

Kam zajít?

Pokud máte kliku, pak dodávku vlastní některý z vašich kamarádů, nebo alespoň nějaký váš bližší příbuzný. V opačném případě se budete muset smířit s tím, že mimo benzínu zaplatíte rovněž poplatek za pronájem. Ten však vůbec nemusí být kdovíjak vysoký, zvláště když se domluvíte s firmou Van2Go.

Ta má provozovny ve dvou lokalitách – tři v naší metropoli a jednu v hlavním městě Moravskoslezského kraje. Můžete si tudíž bez problémů pronajmout dodávku v Ostravě, ale také v Praze. Dobré je, že na všech pobočkách to funguje plus mínus stejně, což v praxi znamená, že si lze pronajmout dodávku v Praze za víceméně stejných podmínek jako právě v Ostravě.

Půjčit si můžete vůz na pár hodin či dní, ale bude-li potřeba, je možné využívat služeb autopůjčovny klidně dlouhé měsíce zcela přestávky.

Otevírací doba? Nonstop

Nonstop většinou nefungují ani bary, potažmo casina, natožpak autopůjčovny. Van2Go se však rozhodla jít trochu jiným směrem, a tudíž může každý klient navštívit všechny pobočky kdykoliv bude potřebovat.

Jen málokdy asi budete potřebovat dodávku urychleně, třeba o půlnoci. Ovšem existuje mnoho klientů, kteří na to mají jiný názor a jsou rádi, že alespoň někde bývá po desáté večerní otevřeno.

Auta v dobrém stavu

Aby mohla půjčovna dodávek Van2Go fungovat dlouhodobě na vysoké úrovni, potřebuje mít mimo jiné i všechny vozy v dokonalém technickém stavu. A toho nelze docílit bez častých servisních prohlídek, respektive obměny starších modelů za novější verze.
Komentáře jsou uzavřeny:

Nahoru ↑