Život a vztahy

Autor: redakce

0

Mobil bez obalu dlouho nevydrží

Telefony jsou dnes sofistikovanější než kdykoliv předtím, a proto jsou i daleko náchylnější k nějakému poškození. Problém je, že výrobci se obvykle nestarají o ochranu, takže mobily se mohou zničit poměrně snadno. Stačí i pád z malé výšky.bola de parachoques hinchable

Naštěstí se to dá obejít, a sice koupí vhodných bezpečnostních prvků, jako je obal, případně ochranné sklo.

Obrněné verze

Není úplně pravda, že se současné telefony vyrábějí pouze křehké. Existují i modely, jež jsou naopak velmi odolné. Mají však pár chybek, kvůli kterým nejsou tak populární jako klasika.

Jsou totiž obecně o dost objemnější a tím i těžší. Pro jejich „pancíř“ se totiž musí použít mnohem více materiálu, než je běžné, což se samozřejmě musí někde projevit. Lidé tak dávají z pochopitelných důvodů přednost raději lehčím modelům, které samy o sobě jsou už docela těžké.

Obrněné mobilní telefony však své kupce samozřejmě mají. Jsou jimi hlavně milovníci horských túr a obecně dobrodruzi, co se rádi toulají po divočině. Zrovna na takových místech je dobré mít přístroj přeci jen trochu odolnější.

Obaly

Ovšem i standardní mobily je možné přetvořit do alespoň trochu houževnatější formy. Stačí k tomu jediné – vhodný obal. Ten musí na přístroji dokonale sedět. Když z něj bude telefon vypadávat, je k ničemu.

Proto není dobré obaly vybírat ve spěchu, ale důkladně si pročíst všechny specifikace. Špatná volba většinou znamená vyhození peníze.

Tvrzená skla

Při ochraně mobilního telefonu je vhodné nezapomínat ani na displej. Ten se často snadno poškrábe, třeba i neostříhaným nehtem. Tomu lze zabránit vhodným tvrzeným sklem. Ta kvalitní bývají ovšem docela drahá. Proto je dobré nakupovat v obchodech typu Ipouzdro, kde jsou pořád nějaké slevy.

Tam lze levně pořídit dokonce i jinde cenově velmi náročné tvrzené sklo na iPhone, případně řemínky Apple Watch 3.
Komentáře jsou uzavřeny:

Nahoru ↑