Život a vztahy

Autor: redakce

0

Elektronický podpis má své kouzlo. Nyní jej získáte snadno online

Máte rádi moderní technologie? Pak vás jistě zaujme možnost mít vlastní elektronický podpis. Ušetří vám spoustu práce a času při komunikaci s úřady, podepisování nejrůznějších dokumentů a smluv. Díky největší tuzemské platformě se dá získat maximálně pohodlným způsobem.

Digitální podpisy jsou v kurzu

Elektronický online podpis do této chvíle využívaly hlavně podnikající subjekty, stále častěji o něj ale projevují zájem také běžní občané. Ukazuje se totiž, že je-li podpis elektronický, je zcela bezpečný a efektivní. Zvláště tehdy, když má náležitou certifikaci, nemusíte se vůbec obávat toho, že by jej šlo nějak zfalšovat, případně by vám ho někdo mohl odcizit.

Signosoft – online elektronický podpis pro každého

Digitální podpis je technologií, která má své specifické šifrování, proto jej nelze prakticky vůbec podvrhnout. V současnosti v České republice drží dominantní postavení na trhu platforma Signosoft. Na ní se denně podepíšou tisíce dokumentů. Jde o službu, která byla dříve využívaná spíše většími firmami, dnes se ale zaměřuje také na soukromé zákazníky. Ti si stáhnou aplikaci, potažmo se zaregistrují. Prvních pět dokumentů s plnou funkčností je nyní zcela zdarma. Do budoucna však platforma bude v jednodušší verzi plně zdarma, a to napořád. Dá se tak říci, že Signosoft je řešením do každé rodiny. Jde o stoprocentně českou firmu. Na webu najdete řadu referencí od firem, které s touto službou spolupracují.

Velkou výhodou elektronického podpisu od Signosoft je fakt, že je plně kompatibilní s PC, Mac, IOS a Android, takže jím můžete podepisovat dokumenty v počítači, chytrém mobilním telefonu a na dalších zařízeních.

Elektronický online podpis už pro vás nemusí být jen snem, ale skutečnou realitou. Usnadní vám život. Už nebudete muset neustále tisknout, odesílat a osobně doručovat každý dokument, který od vás bude vyžadovat nějaký orgán státní správy, potažmo obchodní partneři.
Komentáře jsou uzavřeny:

Nahoru ↑