Život a vztahy

Autor: KJ

0

Vyrážíte letecky za hranice? Zaparkujte pohodlně přímo na letišti

Shon při cestování letadlem může být vyčerpávající, vyhněte se proto složitému řešení parkování u letiště. Namísto toho můžete využít praktických služeb, kdy své auto zaparkujete přímo na letišti, odkud můžete vyrazit rovnou do odletové haly.

Příjezd na letiště

Dopravovat se se zavadly přes areál letiště je zdlouhavé a složité. Jde to však i jinak, zaparkovat můžete přímo na letišti. Nemusíte přitom řešit vysoké poplatky či starost o vozidlo. Parkování na letišti Praha je jednoduché. Stačí zaparkovat nedaleko odletové haly, na parkovišti pak najdete úložný box, do kterého odevzdáte klíče od svého auta. Nadále už nemusíte nic řešit – stačí vyrazit do odletové haly.

Bezpečné parkování

Klíče od vašeho vozidla si vyzvedne řidič, který přeparkuje auto na nedaleké sekundární parkoviště. To je skvěle zabezpečené – HD kamery pokrývající 97 % parkovací plochy, plot s ostnatým drátem a také fyzická ostraha přítomna neustále. Vaše auto tak bude zaručeně v bezpečí, navíc o něj může být skvěle postaráno. Společnost totiž nabízí také další služby jako čištění a mytí vozidla. Připravena je i technická pomoc pro případ, že by se vám vybila baterie či bude třeba dohustit pneumatiky.

zenavakci.cz_smileparking_cz_01

Vyzvednutí vozidla

Jakmile se vrátíte ze zahraničí, vaše auto bude opět čekat zaparkované na letišti. Zbývá tak už jen vyzvednout si klíčky z úložného boxu, kde jste je předtím uschovali. Zde najdete také lístek s označením parkovacího místa, kde stojí vaše auto. To můžete zkontrolovat, zda je ve stejném stavu. Jestliže je vše v pořádku, můžete pohodlně vyrazit k domovu. To vše bez řešení zbytečných poplatků a shánění transferu.

Parkování přímo na letišti je skvělou možností, kterou jistě oceníte. Odpadne vám tak řada starostí a cestování se tak hned stane příjemnější.
Komentáře jsou uzavřeny:

Nahoru ↑